1. Головна
  2. Ціни

Ціни

Залежно від обраної послуги та побажань клієнта, оплата за роботу фахівця компанії може здійснюватися кількома способами: за фіксованою ставкою, погодинно, за результатами і для тих, хто замовляє абонентське обслуговування підприємств – за фіксованою щомісячною оплатою плюс оплата за послуги, що не входять до пакету (при наявності таких).

Види оплати:

Фіксована вартість

В цьому випадку ми говоримо про чітко визначену, на підставі договору про надання послуг, сумі. У договорі вказується обсяг завдань, який підлягає виконанню, і вартість такої роботи. Ціна в подальшому не змінюється.

Оплата по годинах

Деякі завдання вимагають особистої присутності адвоката, але при цьому його участь і результат його участі в справі складно спроектувати в щось матеріальне. Йдеться про участь адвоката при проведенні слідчих дій, захист адвокатом у суді (можлива оплата за судодень), участь в переговорах, виїзд адвоката за місцем знаходження клієнта для надання консультації, складна аналітика проблемної ситуації і т.п. Такі послуги можуть бути оплачені і за фіксованою ставкою (за погодженням сторін).

Оплата за абонентське обслуговування

Цей вид оплати здійснюється на підставі договору на абонентське обслуговування підприємства або ФОП. Однак, в разі виходу за межі передбачених пакетом послуг, додаткова робота оплачується відповідно до прайсу. Всі питання, що стосуються доплат, обговорюються з клієнтом заздалегідь.

Меню