1. Головна
  2. Послуги
  3. Послуги безпеки
  4. Забезпечення інформаційного захисту

Забезпечення інформаційного захисту

Фінансовий облік

 

Фінансовий облік – це інформація про поточні витрати за основними напрямками цих витрат, доходи фірми, про стан дебіторської та кредиторської заборгованості, про розміри фінансових інвестицій і доходів від них, стані джерел фінансування і т.п.

 

Фінансовий облік охоплює інформацію, яка не тільки використовується для внутрішнього управління, а й повідомляється зовнішнім користувачам. При цьому зовнішніми користувачами бухгалтерської інформації можуть бути власники акцій і кредитори (справжні і потенційні), постачальники, покупці, представники податкових служб і позабюджетних фондів, службовці підприємства.

Власники акцій прагнуть мати відомості про вартість їхніх капіталовкладень і про те, який прибуток витягується з акцій. Наймані працівники хочуть мати у своєму розпорядженні даними про здатність підприємства задовольняти вимогам підвищення заробітної плати і утримуватися від надлишку робочої сили. Кредитори і власники позичкового капіталу потребують інформації про здатність тієї чи іншої фірми виконати узяті фінансові зобов’язання. Такі державні організації, як Держкомстат Росії і податкова інспекція, також збирають бухгалтерську інформацію і при цьому приділяють увагу деталізованим даними про декларованої прибутку, що нараховуються податки, про обсяги капіталовкладень, майно і т.д.

В основі фінансового обліку лежить відомий балансовий метод, застосовуваний шляхом реєстрації господарських фактів і подій за допомогою подвійного запису на рахунках. За великим рахунком фінансовий облік втілив в собі традиційний бухгалтерський облік, звільнений від формування невластивої йому інформації для внутрішньогосподарського управління (під яким прийнято розуміти внутрішньогосподарський розрахунок).

Основне завдання фінансового обліку – це достовірність обліку фінансових результатів діяльності підприємства, його майнового і фінансового стану. До фінансового обліку в більшій частині належать питання минулої діяльності, які призначені для складання зовнішньої звітності підприємства.

Фінансовий облік використовується для внутрішньогосподарського управління, але тільки в межах тієї інформації, яка формується в ньому в рамках вимог міжнародних або національних стандартів обліку та звітності.

Залишити заявку

 

Напишіть нам пару рядків і ми зв’яжемося з вами.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Меню