1. Головна
  2. Про компанію

Про компанію

Розвиток Вашого бізнесу

Для кожного успішного бізнесу головною складовою є юридичний та фінансовий супровід.

Тим часом, заробітна плата юридичного та фінансового відділів – серйозна стаття витрат будь-якого підприємства.

Наша компанія готова надати послуги від реєстрації Вашого бізнесу, а так само подальше повне бухгалтерське і юридичне обслуговування.

Присвятіть час розвитку Вашого бізнесу, а рішення законодавчих питань залиште нам.

ФАХІВЦІВ НАШОЇ КОМПАНІЇ ВІДРІЗНЯЄ:

На відміну від штатного фахівця будь-якого підприємства, наші спеціалісти набувають постійного досвіду у різних сферах діяльності, тому те, що для найманого робітника може бути чимось незнайомим та складним, для нас є лише вирішенням буденного питання.

Вам не потрібно турбуватися про заміну спеціаліста на випадок відпустки чи лікарняного, адже у нас завжди є фахівці, які можуть замінити один одного.

Постійний професійний та інтелектуальний розвиток – це обов’язковий критерій наших спеціалістів.

Команда

Підбираємо команду індивідуально під проект

Економія

Економія фінансів і Вашого часу.

Досвід

Великий досвід фахівців в різних областях, дозволяє знайти вигідне рішення для Вашого бізнесу.

Сервіс

Високий сервіс обслуговування.

Конфіденційність

Строго дотримується конфіденційність.

Фінансові послуги

AK Consult надає професійну кваліфіковану допомогу керівництву компаній в підвищенні фінансової ефективності діяльності підприємства.

Ми надає комплекс послуг з управління бухгалтерським і податковим обліком, поліпшенню фінансової та управлінської політики, інвестиційних процесів націлених на збільшення Вашого прибутку.

Головним нашим завданням є показати наскільки може вирости прибуток компанії, якщо оптимізувати її фінансову модель.

Аналіз поточної фінансової діяльності, дозволить виявити недоліки і швидко їх усунути.

Юридичні
послуги

Підприємницька (господарська) діяльність за визначенням створена, щоб прагнути до фінансового благополуччя. Разом з тим, на шляху до виконання зобов’язань, отримання прибутку, а також в інших питаннях нерідко виникають перешкоди, ряд з яких лежить у правовій площині і судовий процес може стати кінцевою точкою в їх усуненні.

Необхідно враховувати, що спори, що виникають стосовно того чи іншого предмета, вимагають кваліфікованого правового підходу і належного вивчення обставин  справи, що дасть можливість вибору необхідного інструментарію для захисту інтересів тієї чи іншої особи.

Послуги
безпеки

Економічна безпека компанії є комплексом заходів, спрямованих на захист підприємства від негативних впливів з боку як зовнішніх, так і внутрішніх факторів.

Сторонні фахівці мають більш високу кваліфікацію і незалежні від власників бізнесу і керівництва, що дозволяє їм зробити більш якісну оцінку і надати неупереджений кінцевий результат.

На багатьох підприємствах не завжди є кваліфікована служба безпеки , яка спроможна в повному обсязі і на належному рівні виконати необхідний комплекс заходів.

Співпраця з нами захистить ваш бізнес, давши можливість більше часу приділяти зростанню компанії!

Замовляйте пакет послуг і отримуйте юридичну консультацію в подарунок

Меню